
Мережевий зарядний пристрій HOCO N53 Monsoon PD30W+QC3.0 charger set(C to C) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
338,81 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007630467
Мережевий зарядний пристрій HOCO N53 Monsoon з EU-штекером оснащений одним портом Type-C та одним портом USB-A для максимально ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 30 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD30W, QC3.0, FCP, AFC. Корпус з PC не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його безпечним у використанні. Компактний розмір (83,5 × 36,1 × 33,6 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали, багаторівнева система захисту та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою. Поставляється в комплекті з кабелем Type-C to Type-C, щоб ви могли одразу приступити до заряджання ваших пристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | N53 Monsoon |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 338,81 ₴




