
Мережевий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A73 mini PD20W GaN single USB-C charger set (C3-03) White Q-STORE
428,51 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974316282655
ACEFAST A73 mini PD20W GaN USB-C charger — це мережевий зарядний пристрій виконаний за технологією GaN-зарядок. Має вихідну потужність 20 Вт, підтримку стандарту PD, завдяки чому впорається із зарядкою вашого ґаджета вдвічі швидше звичайного МЗП.
Чому варто обрати GaN зарядку?
1. Енергоефективність. GaN-зарядки мають на 10-15% нижчі показники втрати енергії ніж класичні кремнієві зарядки.
2. Безпека. GaN-зарядки мають більш високий діапазон робочої температури без перегрівань. Оскільки нітрид галію може витримувати і проводити більш високу напругу та вищі температури, ніж кремній.
Основні характеристики ACEFAST A73 mini:
— Потужність: 20 Вт, підтримка стандарту швидкої зарядки PD.
— Матеріал корпусу: вогнетривкий пластик (PC). Надійний та міцний матеріал, що забезпечує тривале використання зарядного пристрою.
— Розміри: 70,5 х 30,5 х 30,5мм. Вага — 39 грамів.
— Сертифікація: CE, RoHS, EAC, ERP6 — повністю безпечний МЗП, сертифікований для використання з ґаджетами на базі ОС Android. Чудово впорається із зарядкою iPhone, iPad з використанням кабелю USB-C — USB-C роз'ємами.
— Зарядний пристрій GaN має більш стабільну зарядку та менше нагрівання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | A73 mini GaN |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 428,51 ₴






