
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C104A Stage single port PD20W charger set (Type-C to Type-C) (EU) White Q-STORE
199,40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474782915
Мережевий зарядний пристрій HOCO C104A Stage single port PD20W charger set (Type-C to Type-C) (EU) White — це високотехнологічний адаптер, створений для ефективного заряджання сучасних гаджетів. Підтримка найпоширеніших протоколів швидкого заряджання визначає його універсальність, а компактні розміри забезпечать зручне повсякденне використання.
ОСОБЛИВОСТІ:
−Практична форма із заокругленими ребрами та приємною на дотик поверхнею.
−Компактні розміри та невелика вага.
−Вилка стандарту EU з якісним нікельованим покриттям.
−Корпус із надійної комбінації ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату.
−Сучасний роз'єм Type-C з максимальною потужністю на виході 20W.
−Підтримка швидкого заряджання за протоколами PD, QC3.0, FCP, AFC, PPS.
−Багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження, стрибків напруги та короткого замикання.
−Комплектується кабелем Type-C — Type-C завдовжки 1 метр.
Зарядний пристрій Hoco C104A виконаний у повній відповідності до 99% сучасних портативних гаджетів. Воно поєднує передові технології, надійність і практичність, задовольняючи найвищі вимоги користувачів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 71 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | C104A Stage |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 199,40 ₴








