Мережевий зарядний пристрій Hoco C126A Pure — це потужний універсальний адаптер, який підтримує одночасне заряджання трьох гаджетів.
Модель реалізована в практичному, класичному дизайні. Попри наявність відразу трьох роз'ємів та високу потужність, має компактні розміри та невелику вагу. Пристрій стане відмінним вибором для домашньої експлуатації та використання під час поїздок за кордон, оскільки може працювати від мереж із широким діапазоном вихідної напруги: від 100 до 240V.
Корпус аксесуара виконаний у практичній формі із заокругленими ребрами. Пристрій виготовлений із надійної комбінації міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату. На його нижньому торці розташована штепсельна вилка стандарту EU, а на верхній панелі знаходяться 2 роз'єми Type-C та роз'єм USB Type-A.
Кожен з роз'ємів Type-C підтримує швидке заряджання за протоколами PD, QC, AFC і FCP з максимальною потужністю 20W (5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A), а також PPS з напругою 3.3 - 11V і силою струму 2.0A. Роз'єм USB підтримує технології QC, FCP та AFC з максимальною потужністю 18W (5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A). Під час одночасного заряджання трьох гаджетів максимальна потужність на виході роз'ємів буде обмежена 35W: C1+(C2+A)=20W+15W.
Модель оснащена системами інтелектуального розподілу потужності та багаторівневого захисту. У комплект адаптера входить кабель Type C to Lightning.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 40 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Мoдель | C126A Pure |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 363,95 ₴






