
Мережевий зарядний пристрій HOCO N40 Mighty single port PD20W charger Black Q-STORE -shopping-without-problems-
245,68 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007616966
Мережевий зарядний пристрій HOCO N40 Mighty PD20W — це високоефективне та надійне рішення для заряджання ваших гаджетів. Цей пристрій має роз’єм Type-C (максимальна потужність становить 20 W), що робить його універсальним помічником. Адаптер чудово поєднує в собі елегантний дизайн і передові технології, щоб забезпечити високу ефективність зарядки вашого пристрою.
Особливості мережевого зарядного пристрою HOCO N40 Mighty PD20W:
– Виготовлений із вогнестійкого полікарбонату (PC), що гарантує безпеку під час експлуатації.
– Оснащений одним виходом Type-C, що дозволяє швидко заряджати різні пристрої.
– Завдяки підтримці різних протоколів заряджання (PD20W/PPS/QC3.0/FCP/AFC) він здатний забезпечити максимальну швидкість заряджання без ризику пошкодження акумулятора.
– Легко упакувати та взяти з собою, щоб забезпечити зарядку ваших гаджетів у будь-який час та в будь-якому місці.
– Вбудовані захисні механізми забезпечують захист від перегріву, перевантаження струмом і короткого замикання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | N40 Mighty |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 245,68 ₴





