
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO N34 Dazzling dual-port PD20W+QC3.0 charger set(C to iP) Transparent Black Q-STORE
335,38 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474799173
Мережевий зарядний пристрій Hoco N34 Dazzling – це оригінальний аксесуар, який допоможе швидко зарядити більшість сучасних смартфонів, планшетів та інших гаджетів.
Модель реалізована в незвичайному дизайні у стилі кіберпанк із прозорим, тонованим корпусом, що дозволяє детально роздивитися електронні компоненти. Завдяки роз'ємам USB Type-A та USB Type-C і підтримці найбільш поширених протоколів швидкої зарядки адаптер легко замінить одразу кілька зарядних пристроїв.
Корпус пристрою надійно зібраний. Він виготовлений із комбінації ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату. На його нижньому торці розташована вилка стандарту EU.
Загальна максимальна сила струму — 3A при напрузі 5V. USB-порт підтримує швидку зарядку за протоколами QC, FCP та AFC з максимальною потужністю 18W (5V/3A, 9V/2A та 12V/1.5A). Роз'єм Type-C допоможе швидко зарядити пристрої, сумісні з технологіями PD, QC, FCP та AFC. Потужність на його виході може досягати 20W (5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A та 3.3-11V/1.8A для PPS).
Модель оснащена системами інтелектуального балансу та багаторівневого захисту від стрибків напруги, короткого замикання, перегріву та перевантаження. Адаптер комплектується надійним кабелем Type-C – Lightning.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Мoдель | N34 Dazzling dual-port |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 335,38 ₴




