
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA75A Powerful dual port PD30W+QC3.0 charger White Q-STORE -shopping-without-problems-
277,68 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991101083
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA75A Powerfull — це універсальний адаптер, який оснащений відразу двома різними роз'ємами та підтримує найпоширеніші протоколи швидкої зарядки.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Модель виготовлена з використанням міцних, стійких до навантажень та підвищених температур матеріалів та надійних електронних компонентів, що у поєднанні з багаторівневою системою захисту гарантує тривалий термін служби та стабільний, абсолютно безпечний процес заряджання. Мережевий зарядний пристрій Borofone BA75A має стабільні показники потужності, що забезпечує достатньо швидку зарядку пристрою і зводить до мінімуму можливі пошкодження. Порт надійно зафіксований в гнізді пристрою, розрахований на тривалу роботу, сумісний з будь-яким кабелем і дозволяє заряджати будь-який мобільний пристрій, за умови використання відповідного кабелю.
КЛАСИЧНИЙ ДИЗАЙН ТА ПІДТРИМКА СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Корпус аксесуара виконаний у класичній формі із заокругленими бічними гранями, має приємну на дотик поверхню. На його верхній панелі знаходяться виходи USB-роз'ємів і Type-C, а на нижньому торці знаходиться мережева вилка європейського стандарту. Кожен з роз'ємів підтримує швидке заряджання сумісних гаджетів за протоколами QC, AFC і FCP, додатково роз'ємом Type-C підтримуються технології PD і PPS. Потужність на виході роз'єму USB може досягати 18W (5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A), роз'єму Type-C — 30W (5V/3A, 9V/3A, 15V/2A, 20V/1.5A, 3.3-11V — 3A для PPS). Під час одночасного заряджання двох гаджетів загальна сила струму на виході роз'ємів складе 3A при напрузі 5V.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 30 W; Quick Charge 3.0 |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходное напряжение | 30 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Мoдель | BA75A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 277,68 ₴




