
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA79A Clever four-port PD20W(1C3A) charger set(C to iP) White Q-STORE
251,39 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991102707
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA79A Clever four-port PD20W(1C3A) charger set(C to iP) White — це універсальний адаптер, який оснащений відразу трьома різними роз'ємами та підтримує найпоширеніші протоколи швидкої зарядки. В комплект входить кабель з роз`ємом Type-C to Lightning.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Модель виготовлена з використанням міцних, стійких до навантажень та підвищених температур матеріалів та надійних електронних компонентів, що у поєднанні з багаторівневою системою захисту гарантує тривалий термін служби та стабільний, абсолютно безпечний процес заряджання. Мережевий зарядний пристрій Borofone BA79A має стабільні показники потужності, що забезпечує достатньо швидку зарядку пристрою і зводить до мінімуму можливі пошкодження. Порт надійно зафіксований в гнізді пристрою, розрахований на тривалу роботу, сумісний з будь-яким кабелем і дозволяє заряджати будь-який мобільний пристрій, за умови використання відповідного кабелю.
КЛАСИЧНИЙ ДИЗАЙН ТА ПІДТРИМКА СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Корпус аксесуара виконаний у класичній формі із заокругленими бічними гранями, має приємну на дотик поверхню. На його верхній панелі знаходяться виходи USB-роз'ємів і Type-C, а на нижньому торці знаходиться мережева вилка європейського стандарту. Кожен з роз'ємів підтримує швидке заряджання сумісних гаджетів за протоколами QC, AFC і FCP, додатково роз'ємом Type-C підтримуються технології PD і PPS.
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA79A Clever four-port PD20W(1C3A) charger set(C to iP) White — це універсальний адаптер, який оснащений відразу трьома різними роз'ємами та підтримує найпоширеніші протоколи швидкої зарядки. В комплект входить кабель з роз`ємом Type-C to Lightning.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Модель виготовлена з використанням міцних, стійких до навантажень та підвищених температур матеріалів та надійних електронних компонентів, що у поєднанні з багаторівневою системою захисту гарантує тривалий термін служби та стабільний, абсолютно безпечний процес заряджання. Мережевий зарядний пристрій Borofone BA79A має стабільні показники потужності, що забезпечує достатньо швидку зарядку пристрою і зводить до мінімуму можливі пошкодження. Порт надійно зафіксований в гнізді пристрою, розрахований на тривалу роботу, сумісний з будь-яким кабелем і дозволяє заряджати будь-який мобільний пристрій, за умови використання відповідного кабелю.
КЛАСИЧНИЙ ДИЗАЙН ТА ПІДТРИМКА СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Корпус аксесуара виконаний у класичній формі із заокругленими бічними гранями, має приємну на дотик поверхню. На його верхній панелі знаходяться виходи USB-роз'ємів і Type-C, а на нижньому торці знаходиться мережева вилка європейського стандарту. Кожен з роз'ємів підтримує швидке заряджання сумісних гаджетів за протоколами QC, AFC і FCP, додатково роз'ємом Type-C підтримуються технології PD і PPS.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 4 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Мoдель | BA79A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 251,39 ₴






