
Мережевий зарядний пристрій Vention 1-port USB-C GaN Charger(30W) EU-Plug Black (FAKB0-EU) Q-STORE -shopping-without-problems-
504,50 ₴
- Нет в наличии
- Код: FAKB0-EU
Зарядний пристрій Vention 1-port USB-C GaN Charger(30W) EU-Plug Black (FAKB0-EU) має вихід USB-C. Можна використовувати його як альтернативний зарядний пристрій для мобільного телефона, планшета та інших пристроїв. Ви оціните його універсальність і швидкість, з якою він заряджає ваш пристрій.
ШВИДКА ЗАРЯДКА
Економте час і заряджайте пристрої за допомогою зарядного пристрою Vention 1-port USB-C GaN Charger(30W) EU-Plug Black (FAKB0-EU) загальною потужністю 30 Вт. Ваші пристрої будуть готові до роботи за набагато менший час, ніж при використанні класичного зарядного.
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
Мережевий зарядний пристрій оснащений вбудованим чипом для стабільної та безпечної зарядки ваших пристроїв. Він має захист від перенапруги, перевантаження за струмом, перегріву або короткого замикання. Зарядний пристрій Vention неможливо просто так знищити. Він стійкий до падінь і високих температур.
ПОТУЖНІСТЬ ВІД GaN TECH
Замість кремнію у пристрої використовується нітрид галію. Це дало змогу зменшити розмір зарядного пристрою, залишивши максимальну потужність. І при цьому адаптер не перегрівається навіть під великим навантаженням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vention |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | FAKB0-EU |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 504,50 ₴



