
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA71A Power single Port PD20W charger set(C to iP) White Q-STORE -shopping-without-problems-
194,26 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974443387988
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA71A Power single Port PD20W charger set(C to iP) White гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.
Аксесуар виділяється своїми компактними розмірами та універсальністю, завдяки підтримці протоколу швидкої зарядки PD20W.
Адаптер оснащений системою захисту від перегріву, перезарядження акумулятора гаджета, перепаду напруги і короткого замикання.
Міцний корпус пристрою виготовлений з високоякісних, вогнетривких матеріалів: ABS-пластику та полікарбонату. Аксесуар має приємну на дотик глянцеву поверхню, його основна частина виконана зі скругленими гранями. У торці адаптера дуже зручно розміщено один роз'єм USB-C. Модель комплектується відповідним кабелем з роз'ємом Lightning та довжиною 1м.
Особливості зарядного пристрою BOROFONE BA71A Power single PD20W:
−підтримка протоколів швидкого заряджання;
−Type-C-вихід підходить до широкого асортименту кабелів;
−корпус пристрою складається із високоякісного пластику ABS;
−вбудований захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання;
−захист від перенапруги спрацьовує при досягненні повного заряду, продовжуючи цим термін служби акумулятора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 67 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Мoдель | BA71A Power |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 194,26 ₴


