
Мережевий зарядний пристрій HOCO N21 Extension speed PD30W+QC3.0 charger set(C to iP) White Q-STORE -shopping-without-problems-
403,37 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474757784
Мережевий зарядний пристрій Hoco N21 PD30W+QC3.0 Type-C ─ це якісна зарядка для всіх пристроїв, які можуть заряджатися від USB або Type-C, вона має захисні функції, які запобігають короткому замиканню, перегріву та пошкодженню пристроїв, що до неї підключені.
Мережевий зарядний пристрій Hoco N21 потужністю 30W поєднує в собі підтримку двох найбільш поширених технологій швидкої зарядки Quick Charge 3.0 та USB Power Delivery 3.0. За допомогою цього зарядного пристрою ви зможете заряджати два смартфони або планшети одночасно, наприклад, iOS/Apple та Android/Google пристрої.
Технологія Quick Charge 3.0 дозволить вам зарядити ваш смартфон від 0% до 80% всього за 35 хвилин, це вчетверо швидше, ніж при використанні звичайних 5W зарядок, які зазвичай поставляються виробниками в комплекті з мобільними пристроями та гаджетами.
У свою чергу, технологія USB-Power Delivery може заряджати пристрій на 70% швидше, ніж стандартна зарядка потужністю 5W (1A/5V). Це означає, що вам знадобиться набагато менше часу для повного заряджання телефону.
Мережевий адаптер Hoco N21 виготовлений із якісних, безпечних та сертифікованих матеріалів ─ полікарбонату та удароміцного, вогнестійкого ABS пластику, таке поєднання забезпечує довговічну та безпечну експлуатацію. Так само зарядний пристрій має кілька ступенів захисту, а саме захист від перенапруги, зниження напруги, перегріву, перевантаження струмом і від короткого замикання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 98 г |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Мoдель | N21 Extension |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 403,37 ₴





