
Мережевий зарядний пристрій HOCO N5 Favor dual port PD20W+QC3.0 charger White Q-STORE -shopping-without-problems-
282,82 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474738905
Мережевий зарядний пристрій HOCO N5 Favor dual port PD20W+QC3.0 charger White ─ універсальний зарядний пристрій для швидкої та якісної зарядки смартфонів.
Наявність двох різних роз'ємів та підтримка протоколів швидкого заряджання PD20W, QC3.0/QC2.0, FCP, AFC та інших, визначає універсальність аксесуара, яка дозволяє йому за мінімальний час зарядити практично будь-який сучасний смартфон. Максимальна сила струму становить 3А, потужність – 20Вт.
Корпус адаптера виготовлений з вогнетривкого полікарбонату, реалізований в оригінальному дизайні, має стильні елементи з глянсовою поверхнею, що надають йому привабливого вигляду. У торці аксесуара зручно розташований один роз'єм USB і один ─ Type-C, кожен з них надійно зафіксований у гнізді, розрахований на тривалу продуктивність, має маркування з позначенням технології швидкої зарядки, що підтримується.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 58 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | N5 Favor |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 282,82 ₴




