
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA69A Resource PD20W+QC3.0 charger White Q-STORE -shopping-without-problems-
184,55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974443387865
Потужний і компактний мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA69A Resource PD20W+QC3.0 charger White з роз'ємами USB-A і Type-C та технологією QC3.0 і PD (Power Delivery) дозволяє швидко заряджати гаджети.
При використанні швидкої зарядки смартфон безперервно посилає зарядного пристрою інформацію про стан акумулятора, аналізуючи яку, блок живлення регулює вихідну потужність, змінюючи напругу і силу струму. Максимальна потужність роз'єму USB-A дорівнює 18W, а Type-C ─ 20W.
Даний мережевий зарядний пристрій від Borofone рекомендовано до роботи з будь-якою електронікою, навіть якщо вона не має функції Quick Charge або PD (Power Delivery).
Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати з собою у відрядження, подорожі або на роботу і не турбуватись про зарядку необхідних у повсякденному житті гаджетів.
Зарядний пристрій Borofone BA69A виготовлений з вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень. Для безпеки гаджетів, в пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту:
−від перевантаження по силі струму;
−перезарядження, перегріву;
−перевантаження;
−різних перенапруг;
−коротких замикань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
| Вес | 47 г |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Мoдель | BA69A Resource |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 184,55 ₴





