Найчастіше в комплекті з планшетом або іншим девайсом, який відновлює заряд за допомогою особливого ЗП, поставляється мережевий адаптер. Але, як і будь-який інший девайс, зарядний блок може загубитися і вам буде необхідна нова "зарядка". ЗП Hoco C101A Single Port PD20W — це блок живлення для телефона, для планшета, для переносних і портативних пристроїв. Модель забезпечить необхідну потужність енергії, допоможе якомога довше зберегти робочі параметри акумулятора і заповнення заряду за мінімальний час. У разі необхідності його можна застосовувати і для інших приладів, головне — звертайте увагу на сумісність роз'ємів і потужність енергії.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРИКИ
З джерелом енергії точно не виникне складнощів, потужність ЗП Hoco C101A Single Port PD20W становить 20W. Разом з загальною силою струму 3000 mA (3A) це надає максимально швидку зарядку вашого смартфона.
ОСОБЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Hoco C101A Single Port PD20W — це зарядний пристрій з 1 USB-C портом, підключити кабель і почати заповнення заряду можна дуже швидко.
Основні деталі комплектації і конструкції представленої моделі — це зарядний блок технологія швидкої зарядки, адаптер (без кабелю), адаптер з USB-C (Type-C) портом/ами,
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Назначение | Для планшета |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 55 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Мoдель | C101A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Ice-Blue |
- Цена: 268,53 ₴





