Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA65A Single port PD20W charger set(Type-C to Type-C) White гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.
Аксесуар виділяється своїми компактними розмірами та універсальністю, завдяки підтримці протоколу швидкої зарядки PD20W.
Адаптер оснащений системою захисту від перегріву, перезарядження акумулятора гаджета, перепаду напруги і короткого замикання.
Міцний корпус пристрою виготовлений з високоякісних, вогнетривких матеріалів: ABS-пластику та полікарбонату. Аксесуар має приємну на дотик глянцеву поверхню, його основна частина виконана зі скругленими гранями. У торці адаптера дуже зручно розміщено один роз'єм USB-C. Модель комплектується відповідним кабелем з роз'ємом Type-C та довжиною 1м.
Особливості зарядного пристрою BOROFONE BA65A Single port PD20W:
−підтримка протоколів швидкого заряджання;
−Type-C-вихід підходить до широкого асортименту кабелів;
−корпус пристрою складається із високоякісного пластику ABS;
−вбудований захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання;
−захист від перенапруги спрацьовує при досягненні повного заряду, продовжуючи цим термін служби акумулятора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 20 W |
| Вес | 57 г |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V |
| Выходная мощность | 20 W |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | BA65A charger set(Type-C to Type-C) |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 209,11 ₴





