
Мережевий зарядний пристрій UGREEN CD122 QC3.0 USB Fast Charger EU (Black) (UGR-70273) Q-STORE -shopping-without-problems-
406,23 ₴
- Нет в наличии
- Код: UGR-70273
UGREEN CD122 QC3.0 USB Fast Charger EU (Black) (UGR-70273) — зарядний пристрій з функцією швидкої зарядки Quick Charge 3.0.
QUALCOMM QUICK CHARGE USB 3.0
Новітня, найшвидша і ефективна технологія зарядки USB дозволяє заряджати сумісні пристрої від 0% до 80% за 35 хвилин, що в 4 рази швидше, ніж стандартні зарядні пристрої.
УНІВЕРСАЛЬНА СУМІСНІСТЬ
Зворотна сумісність з усіма версіями технології Qualcomm Quick Charge (1.0, 2.0 і 3.0)
Також заряджає всі телефони та планшети без Quick Charge 3.0 з нормальною швидкістю до 5 В / 3 А.
ЗАРЯДКА ШВИДШЕ, БЕЗПЕЧНІШЕ
Захистіть свої пристрої від надмірного струму, перегріву і перезарядки; уникати будь-яких проблем з безпекою.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ЗАРЯДКА
Подвійні чіпи з швидкою ідентифікацією заряду і контролю потужності, цей інноваційний дизайн інтелектуально контролює швидкість зарядки і підбирає правильну швидкість для вашого смартфона.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ugreen |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходное напряжение | 9 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | CD122 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 406,23 ₴







