
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A25 PD20W (USB-C+USB-A) dual port charger White Q-STORE -shopping-without-problems-
412,51 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974316281214
+380 (67) 273-25-01
Швидкий настінний зарядний пристрій ACEFAST A25. Має два порти — USB Type-C і USB-A. Коли до зарядного пристрою підключено лише один пристрій, перший штекер USB Type-C із позначкою «C1» дозволяє заряджати з максимальною потужністю 20 Вт, а штекер USB A1 — до 18 Вт. Також до нього можна підключити два пристрої одночасно. Зарядний пристрій видає струм 5 В / 3 А, який розподіляється на два порти.
Зарядний пристрій ACEFAST A25 дозволяє заряджати у стандартах PPS, Power Delivery, Quick Charge 3.0, AFC і FCP. Виготовлений з вогнестійкого матеріалу ПК і оснащений захистами від перегріву, перенапруги, високої напруги й перенавантаження. Адаптований для живлення планшетів, телефонів та інших пристроїв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Вес | 65 г |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.6 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Мoдель | A25 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 412,51 ₴





