
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A33 QC18W (USB-A+USB-A) dual port charger Black Q-STORE -shopping-without-problems-
285,10 ₴
- Нет в наличии
- Код: AFA33B
ACEFAST A33 — швидкий і компактний мережевий зарядний пристрій, який зручно використовувати вдома чи в офісі й легко брати із собою в поїздку. Висока продуктивність та малі габарити — його основні переваги.
Швидкозарядний пристрій ACEFAST A33 має два входи USB-A з максимальною вихідною потужністю 18 Вт. З ним ви можете безпечно заряджати до двох пристроїв одночасно. Адаптер виконує інтелектуальний розподіл вихідної напруги, струму й потужності. ACEFAST A33 дуже практичний для подорожей, адже замість двох зарядок потрібно взяти лише одну, заощаджуючи місце в рюкзаку або валізі.
ACEFAST A33 підтримує швидку зарядку QC. З ним пристрої заряджаються удвічі швидше, ніж за допомогою звичайного зарядного пристрою. Адаптер має європейську вилку: 100–240 В змінного струму, 0,6 А, 50/60 Гц.
Зарядний пристрій ACEFAST оснащений інтелектуальним чипом із захистом від перенапруги, перевантаження струмом, короткого замикання, перегріву, блискавки. Адаптер сумісний з більш ніж 95 % цифрових зарядних пристроїв: підходить для мобільних телефонів, планшетів та інших пристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 18 W |
| Выходное напряжение | 9 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | A33 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 285,10 ₴



