Придбали новий смартфон, а в комплекті відсутня зарядка? Стара зарядка більше не заряджає або робить це декілька годин? Тоді вам точно стане в нагоді Super Si Quick Charger.
Baseus Super Si Quick Charger 1C 20W — мережевий зарядний пристрій, обладнаний роз'ємом Type-C, має функцію швидкої зарядки, має невеликі розміри та неймовірно легкий — всього 40 грам.
Цей МЗП чудово впорається із зарядкою смартфонів, планшетів, смарт-годинників та інших девайсів. Потрібно зарядити iPhone, iPad чи пристрій на базі Android? Не проблема, Baseus Super Si Quick Charger зробить це доволі швидко.
Основні характеристики Super Si Quick Charger:
- максимальна потужність: 20 Вт;
- обладнано роз'ємом Type-C;
- підтримує швидке заряджання — технологія Quick Charger 3.0. дозволяє зарядити iPhone 12 до 50% за 30 хвилин, до 100% — менше двох годин.
- підходить для заряджання широкого кола пристроїв;
- розроблено спеціально для серії iPhone 12;
- корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегрівання.
- має 6 рівнів захисту. Вбудована 6-рівнева система безпеки захищає ваші ґаджети від високої напруги, перегрівання, короткого замикання, електромагнітного випромінювання або перезаряджання.
- технологія Super Si робить зарядний пристрій одночасно меншим та швидшим у швидкості заряджання, а також дозволяє безпечніше працювати в умовах високих температур.
Завдяки своїм характеристикам та низькій ціні мережевий зарядний пристрій Baseus Super Si Quick Charger 1C 20W можна сміливо рекомендувати до використання!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Baseus Super Si |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 397,66 ₴










