Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger U+C 20W EU White ─ це компактний, зручний, елегантний, інноваційний та стильний девайс, виготовлений із високоякісних матеріалів . Цей зарядний пристрій має 1 USB (USB QC3.0) потужністю 3A і 1 Type -C (USB Type -C PD3.0) потужністю 3A , обидва порти підтримують технологію швидкої зарядки і допоможуть швидко заряджати різні девайси, а максимальна вихідна потужність зарядки сягає 20 Вт.
Цей зарядний пристрій підтримує сучасні стандарти швидкого заряджання – Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 ( Apple ), Apple 2.4, BC1.2 та інші стандарти, завдяки яким процес відновлення заряду аксесуарів прискорюється в кілька разів .
Зарядка Baseus Compact Quick Charger U+C 20W EU White має продуману конструкцію, яка дозволяє одночасно підключати два пристрої для зарядки без будь-яких труднощів.
Зарядний пристрій має стильний та ергономічний дизайн , зовнішній корпус виготовлений з вогнетривкого полікарбонату , який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень .
Для безпеки гаджетів, пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту: від перевантаження по силі струму, перезаряду, перегріву, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань.
Підключення до центральної енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 110 до 220 В .
Блок Baseus Compact Quick Charger U+C 20W EU White має інтелектуальну систему керування , яка адаптує оптимальну напругу до конкретної. Пристрій отримуватиме рівно стільки електроенергії , скільки йому необхідно для відновлення сили в найкоротші терміни, без ризику пошкодження батареї.
Зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger U+C 20W EU White ─ стане чудовим рішенням для зарядки пристроїв, а невелика вага в 53 грами дозволяє брати Baseus Compact Quick Charger із собою куди завгодно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 20 W |
| Выходное напряжение | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Compact Quick Charger |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 397,66 ₴







