Мережевий зарядний пристрій UGREEN ED011 USB Wall Charger Black — це компактний і зручний пристрій для заряджання вашого телефона чи інших пристроїв через USB-порт. Він забезпечує швидку та ефективну зарядку завдяки вихідній потужності 10W. Зарядний пристрій має стильний чорний колір і міцний корпус, який забезпечує надійність. Це чудове рішення для використання вдома, в офісі або в подорожах, щоб завжди бути впевненим у повній зарядці вашого пристрою.
Захисний чип — стабілізує зарядний струм і забезпечує захист від перевантаження. High Performance Power IC - автоматично зв'язується з під'єднаними пристроями та визначає оптимальний зарядний струм. Захист від короткого замикання, захист від перегріву, захист від перевантаження, захист від перенапруги. Сумісний з iPhone/Samsung/Nintendo switch/Moto/Google Nexus/LG та багатьма іншими.
Міцний та екологічний:
- Міцний корпус захищає від подряпин, ударів і крапель.
- Вогнетривкий, термостійкий.
- Матеріал полікарбонат + ABS пластик.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ugreen |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 10.5 W |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | ED011 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 267,96 ₴



