
Мережевий зарядний пристрій HOCO C93A Easy charge 3-port digital display charger 12W White Q-STORE -shopping-without-problems-
171,98 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474760593
HOCO C93A Easy charge 3-port digital display charger White ─ універсальний зарядний пристрій з трьома USB-портами для зарядки різноманітних гаджетів.
Пристрій має багаторівневу систему захисту від перегріву, перевантаження та короткого замикання. Підключається до електромережі через стандартні розетки.
Наявність трьох універсальних USB-портів дозволяє одночасно заряджати три пристрої за допомогою будь-яких необхідних кабелей.
Зарядний пристрій оснащений цифровим дисплеєм, який показує дані про поточний струм і вольтаж. Сучасний і стильний дизайн забезпечує максимальний комфорт при використанні.
Особливості:
−Цифровий дисплей;
−Захист від перевантаження струмом;
−Захист від перенапруги;
−Захист від короткого замикання;
−Три USB-порти;
−Сучасний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 45 г |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | 3 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 12 W |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C93A Easy charge |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 171,98 ₴





