
Мережевий зарядний пристрій Vention 1-port USB Wall Charger(12W) EU-Plug Black (FAAB0-EU) Q-STORE -shopping-without-problems-
250,25 ₴
- Нет в наличии
- Код: FAAB0-EU
Мережевний зарядний пристрій Vention 1-port USB Wall Charger(12W) EU-Plug Black (FAAB0-EU) — це необхідний аксесуар для заряджання ваших смартфонів, планшетів та інших пристроїв, що живляться від USB.
Цей компактний і портативний зарядний пристрій забезпечує вихідну потужність 12 Вт, гарантуючи швидке та ефективне заряджання ваших пристроїв.
Його корпус виготовлений з високоякісного вогнетривкого пластику, що гарантує безпеку використання. А захисні технології захищають смартфон від перенапруги, надмірного струму, перезарядки, перегріву й короткого замикання.
Адаптер сумісний з широким спектром пристроїв, включаючи Apple, Huawei, Xiaomi, OPPO, vivo та інші бренди. Цей універсальний зарядний пристрій є ідеальним рішенням для підтримання зарядки ваших пристроїв у дорозі.
Завдяки сертифікації CE/RoHS 2.0 ви можете бути впевнені, що адаптер відповідає найвищим стандартам безпеки й захисту навколишнього середовища.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vention |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 12 W |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | FAAB0-EU |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 250,25 ₴


