
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA58A Mighty dual port digital display charger set(Micro)White Q-STORE
178,26 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474749147
+380 (67) 273-25-01
Зарядний пристрій BOROFONE BA58A призначений для великого асортименту пристроїв, смартфонів, планшетів, плеєрів, електронних книг і багатьох інших девайсів, сумісних з кабелем MicroUSB. Пристрій оснащений цифровим дисплеєм та двома USB-портами.
Особливості:
•Захист від короткого замикання.
•Захист від перепадів напруги.
•Компактні розміри.
•Вогнестійкість матеріалу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 55 г |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Выходное напряжение | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м м |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Мoдель | BA58A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 178,26 ₴




