
Накопичувач SSD OCPC XTL-200 SSD 2.5" SATA III 128GB Q-STORE -shopping-without-problems-
1 697,48 ₴
- Готово к отправке
- Код: SSD25S3T128GLT
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
SSD накопичувач SSD OCPC XTL-200 підходить як для комп'ютерів, так і для ноутбуків. Коштує недорого і вважається відмінним варіантом для апгрейда. Головний плюс цього SSD накопичувача — його продуктивність, адже порівняно зі звичайним жорстким диском він працює в 3–4 рази швидше. Це підтверджують його характеристики: швидкість читання даних тут становить до 510 Mb/s, а швидкість запису — до 450 Mb/s.
Ємність моделі становить 128 Гб. Цього цілком достатньо, щоб поставити операційну систему і необхідні для роботи програми. І навіть залишиться трохи місця для створення точок відновлення або зберігання особистих файлів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OCPC |
| Страна производитель | Тайвань |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Назначение | Для ноутбука |
| Объем накопителя | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір SSD | 7073 |
| Максимальна швидкість запису | 450 |
| Максимальна швидкість читання | до 510 Mb/s |
| Модель SSD | XTL-200 |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Страна регистрации бренда | США |
| Тип елементів пам’яті | TLC |
| Тип накопителя | Внутрішній |
Информация для заказа
- Цена: 1 697,48 ₴


