Твердотільний накопичувач SSD OCPC XTG-200 зробить вашу систему більш чуйною. Завдяки швидкості читання 500 МБ/с комп’ютер швидше завантажується, швидше завантажує програми та швидше завершує роботу. А 256 гігабайтів вистачить для зберігання необхідних файлів.
SSD OCPC XTG-200 працює швидше, тихіше і менше нагрівається, ніж застарілі технології жорстких дисків. Окрім цього, завдяки відсутності рухомих частин твердотільні накопичувачі довговічніші й надійніші.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OCPC |
| Страна производитель | Тайвань |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір SSD | Gunmetal |
| Максимальна швидкість запису | 450 |
| Максимальна швидкість читання | 500 |
| Модель SSD | XTG-200 |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Страна регистрации бренда | США |
| Тип елементів пам’яті | TLC |
| Тип накопителя | Внутрішній |
Информация для заказа
- Цена: 1 053 ₴




