SSD накопичувач ADATA Ultimate SU650 120 Gb підходить як для комп'ютерів, так і для ноутбуків. Коштує недорого і вважається відмінним варіантом для апгрейда. Має непогані характеристики, завдяки яким допоможе збільшити швидкодію системи в кілька разів.
Основні переваги
Ємність цієї моделі становить 120 Гб. Цілком достатньо, щоб поставити операційну систему і необхідні для роботи програми. Можливо, залишиться трохи місця для створення точок відновлення або зберігання особистих файлів.
Головний плюс цього SSD накопичувача — його продуктивність, адже порівняно зі звичайним жорстким диском він працює в 3-4 рази швидше. Це підтверджують його характеристики: швидкість читання даних тут становить до 520 Mb/s, а швидкість запису - до 320 Mb/s.
Інші технічні характеристики:
- ресурс — 2 млн. годин;
- стійкість до ударних навантажень — 1500 G;
- тип комірок пам'яті — 3D NAND (TLC).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ADATA |
| Страна производитель | Тайвань |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Пользовательские характеристики | |
| Время наработки на отказ | 2000000 |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Максимальна швидкість запису | 450 |
| Максимальна швидкість читання | 520 |
| Модель SSD | Ultimate SU650 |
| Розміри | 100.45 × 69.85 × 7 мм |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопителя | Внутрішній |
- Цена: 702,76 ₴




