SSD Apacer AS340 960GB 2.5" 7mm SATAIII Standart позиціонується як компактне рішення для ігрових стаціонарних ПК та ноутбуків. Apacer AS340 має оригінальний дизайн та високу швидкість роботи.
НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ ЗБІЛЬШЕННЯМ ШВИДКОСТІ ЧИТАННЯ ДО 550 МБІТ/СЕК
AS340 працює на інтерфейсі SATA III, а послідовна швидкість читання/запису складає 550/500 Мб/с. Це ідеальний за бюджетом вибір для геймерів-початківців.
ЕФЕКТИВНЕ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ
Енергоспоживання на 95% менше, ніж у звичайних жорстких дисків.
ОПТИМІЗОВАНИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ ТА ЧУДОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ ПРИ ВИСОКІЙ СТАБІЛЬНОСТІ
AS340 має розширений термін служби з покращеною стабільністю роботи, підтримуючи високу ефективність навіть після тривалого використання.
СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Яскравий дизайн — відображення суті. Стильний пластиковий корпус чорного кольору із зображенням золотої пантери ніби натякає на те, що всередині — висока надійність і швидка робота без перебоїв. При цьому, всі Ваші дані надійно захищені в цьому пластиковому сховище, тому що SSD несприйнятливий до ударів і вібрації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Страна производитель | Тайвань |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Объем накопителя | 960 GB |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Пользовательские характеристики | |
| Total Bytes Written | 960 |
| Колір SSD | 7073 |
| Максимальна швидкість запису | до 510 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | 550 |
| Модель SSD | AS340 |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам’яті | TLC 3D |
| Тип накопителя | Зовнішній |
- Цена: 2 519,65 ₴




