Черпаючи натхнення в проекті Hyperloop, дизайнери Apacer створили AH25A з обтічним силуетом, подібним кабіні потягу, який стрімко мчить у просторі.
Для підключення або від'єднання USB роз'єму, просто посуньте кнопку слайдера, виконану в стилі входів / виходів зі станції.
AH25A з висувним роз'ємом USB зручно використовувати однією рукою.
Втілення естетики і практичності - більше не потрібно турбуватися про втрату ковпачка!
Унікальна конструкція увігнутої кнопки слайдера AH25A значно полегшує підключення / відключення і покращує ергономічність.
Вбудоване кріплення для ремінця дозволяє прикріплювати особисті предмети.
Apacer постійно знаходиться в творчому пошуку, сподіваючись догодити кожному споживачеві.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Страна производитель | Тайвань |
| Интерфейс | USB 3.1 Gen 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8 г |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Модель флеш-накопичувача | AH25A |
| Объем накопителя | 64 GB |
| Розміри | 59.1 × 19 × 9.3 мм |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Тип корпуса | Слайдер |
Информация для заказа
- Цена: 378,81 ₴

