USB-флеш-накопичувач SanDisk Ultra Flair USB 3.0 гарантує швидку передачу файлів.
Економте час — віддайте перевагу високій швидкості USB 3.0, яка досягає 150 МБ/с. Надійний і витончений металевий корпус накопичувача витримує сильні удари.
Захист паролем забезпечить конфіденційність ваших особистих файлів. Зберігайте файли на стильному USB-флеш-накопичувачі SanDisk Ultra Flair USB 3.0.
Віддайте перевагу високій швидкості USB 3.0, яка досягає 150 МБ/с — зупиніть вибір на USB-флеш-накопичувачі SanDisk Ultra Flair USB 3.0.
Надійний і витончений металевий корпус USB-флеш-накопичувача SanDisk Ultra Flair USB 3.0 здатний витримати несподівані удари.
Діліться фільмами і музикою — захист паролем забезпечить конфіденційність ваших особистих файлів. Проста установка пароля дозволить вам обмежити коло осіб, що мають доступ до файлів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sandisk |
| Страна производитель | Тайвань |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Материал корпуса | Металл |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Максимальна швидкість запису | до 60 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | 150 |
| Модель флеш-накопичувача | 32GB Ultra Flair Blue USB 3.0 |
| Объем накопителя | 32 GB |
| Розміри | 13.21 x 42.42 x 6.60 мм |
| Страна регистрации бренда | США |
| Тип корпуса | Моноблок |
- Цена: 297,10 ₴





