Гумові дитячі гойдалки виконані з високоякісної, литої під тиском гуми TPE (термопластичний еластомер). Всередині сидіння розміщена металева пластина, яка робить наші гойдалки довговічними та надійними. У комплекті йдуть також металеві ланцюги для підвішування, які розраховані до 100 кг навантаження
Характеристики:
- Розміри: 448 х 178 х 26 мм (ширина х довжина х висота);
- Висота підвішування: 180 см;
- Товщина ланцюга: 5 мм;
- Максимальне навантаження: 100 кг;
- Вік: від 1 року;
- Гарантія: 2 роки.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WCG |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Качели |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Возможность блокировки сиденья | Да |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Высота | 2.6 мм |
| Длина | 18 см |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Пол | Унисекс |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Тип качели | Подвесные качели |
| Ширина | 45 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 799 ₴


