
Гойдалка пластикова гнучка WCG Elastic Q-STORE -shopping-without-problems-
580 ₴
- Готово к отправке
- Код: W-402
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гойдалка пластикова гнучка WCG Elastic
Гнучкі пластикові гойдалки досить компактні, що дозволяє використовувати їх в складі навіть невеликих дитячих ігрових комплексів, розташованих як в приміщенні, так і на вулиці. У комплект входить пластикове гнучке сидіння і підвіси з поліетиленового каната.
Гнучкі підвісні гойдалки дуже зручні і безпечні - до них неможливо вдаритися, а при використанні качеля під вагою дитини згинається, виходить ефект "обгортання" що додає дитині стійкість при розгойдуванні.
Гойдалка пластикова гнучка WCG Elastic виготовлена з якісного пластику EVA (етиленвінілацетату) і володіє високою стійкістю до пошкоджень.
Характеристики:
- Розміри - 64х15см
- Довжина мотузки - 1,6м
- Товщина мотузки - 1см
- Матеріал - міцний пластик
- Вік - від 3-ьох років
- Макс. вага користувача 70кг
- Кільця і кріплення: оцинкована сталь
- Легка установка
- Стійкість до погодних умов
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WCG |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Максимально допустимая нагрузка | 70 кг |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип качели | Подвесные качели |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Длина | 64 см |
| Ширина | 16 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Пластик |
| Минимальный возраст ребенка | 3 лет |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Тип | Качели |
Информация для заказа
- Цена: 580 ₴


