
Гойдалка - трансформер WCG SUPER GROW 3в1 дитяча пластикова розбірна для дитячого майданчика Q-STORE -shopping-without-problems-
1 349 ₴
- Готово к отправке
- Код: W-133
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гойдалка - трансформер WCG SUPER GROW 3в1 дитяча пластикова розбірна для дитячого майданчика

Гойдалка дитяча розбірна WCG SUPER GROW 3в1 буде рости та змінюватись разом з Вашою дитиною. Завдяки своїй розбірній конструкції, наявності ременів безпеки та захисного бампера, качеля гарантує безпечне та тривале використання.
Характеристики:
- Розміри - 48х34х49см
- Довжина мотузки - 1,8м
- Товщина мотузки - 1см
- Матеріал - міцний пластик
- Вік - від 6-ти міс.
- Макс. вага користувача 70кг
- Кільця і кріплення: оцинкована сталь
- Легка установка
- Стійкість до погодних умов
- Качеля - трансформер
- Наявність 3-ьох модификацій залежно від віку
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WCG |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 70 кг |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Качели |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Возможность блокировки сиденья | Да |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Высота | 49 мм |
| Длина | 48 см |
| Материал сиденья и спинки | Пластик |
| Особенности | Защитный бампер, Ремни безопасности, Съемная спинка |
| Пол | Унисекс |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Тип качели | Подвесные качели |
| Ширина | 34 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 349 ₴


