
Гойдалка дитяча пластикова WCG ELI для дитячого майданчика Q-STORE -shopping-without-problems-
439 ₴
- Готово к отправке
- Код: W-401
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гойдалка дитяча пластикова WCG ELI для дитячого майданчика
Гойдалка дитяча WCG ELI відрізняється від інших гойдалок на ринку незвичайною формою та яскравим кольором. Вона стане відмінним доповненням до дитячого майданчика, а також її можна встановити на дереві біля дому або дачі. Підійдуть для дітей від 3-ьох років.
Характеристики:
- Розміри - 43,5х19х3,8см
- Довжина мотузки - 1,8м
- Товщина мотузки - 1см
- Матеріал - міцний пластик
- Вік - від 3-ьох років
- Макс. вага користувача 70кг
- Кільця і кріплення: оцинкована сталь
- Легка установка
- Стійкість до погодних умов
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WCG |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 70 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Качели |
| Цвет | Салатовый |
| Материал | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 3.8 мм |
| Длина | 43.5 см |
| Материал сиденья и спинки | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Тип качели | Подвесные качели |
| Ширина | 19.3 см |
Информация для заказа
- Цена: 439 ₴



