-26%

Пластикові качелі дитячі WCG RONA для дитячого майданчика Q-STORE -shopping-without-problems-
720 ₴
532,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: W-104
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пластикові качелі дитячі WCG RONA для дитячого майданчика
Дитячі гойдалки WCG RONA для найменших мають комфортну конструкцію зі страхувальним ременем і захисної застібкою. Великі отвори для ніжок допоможуть з легкістю посадити дитину навіть в об'ємних зимових комбінезонах. Висока спинка захистить дитину від травм. Сидіння жорсткої форми виготовлено з пластика високої міцності, воно має вузли внизу сидіння, які забезпечують додаткову стабільність. Вузли сплавлені між собою. Тому за безпеку вашої дитини можете бути спокійні.
Характеристики:
- Матеріал: пластик високої міцності
- Метод виготовлення: лиття під тиском
- Запобіжний ремінь-застібка
- Розміри: 36 х 30 х 27 см
- Вік: 0 - 3 роки
- Максимальна вага: 35 кг
- Кільця і кріплення: оцинкована сталь
- Висота підвішування: 1.8 м
- Товщина мотузки: 1 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WCG |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 80 кг |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Качели |
| Цвет | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Возможность блокировки сиденья | Нет |
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота | 36 мм |
| Длина | 27 см |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал сиденья и спинки | Пластик |
| Особенности | Ремни безопасности |
| Пол | Унисекс |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Тип качели | Подвесные качели |
| Ширина | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 532,80 ₴






