
Пліт надувний для басейну INTEX 58562 Крокодил, 203 x 114 см Q-STORE -shopping-without-problems-
932 ₴
- Готово к отправке
- Код: DM-58562
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пліт надувний для басейну INTEX 58562 Крокодил, 203 x 114 см
Для любителів водних пригод! Надувний крокодил — це, безсумнівно, чудове розмаїття літніх пустощів біля води або у вашому басейні! Зручний — форма була сконструйована таким чином, щоб зробити сидіння на алігаторі максимально комфортним. Крокодил дійсно великого розміру вмістить на своїй спині щонайменше двох вершників!

Практичний та безпечний — завдяки 4 міцним ручкам на спині крокодила кожен зможе безпечно насолоджуватися розвагами!
Міцний — виготовлений з міцного матеріалу ПВХ, стійкий до простих пошкоджень
Технічні характеристики:
- Розміри: 203 x 114 см
- Матеріал: ПВХ
- Кількість повітряних камер: 2
- Рекомендований вік: від 3 років
- Вага 1,4 кг

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,4 кг |
| Довжина, см | 203 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | пліт надувний |
| Ширина, см | 114 см |
Информация для заказа
- Цена: 932 ₴

