
Жилет для плавання Bestway 32176-01 S/M, зелений Q-STORE -shopping-without-problems-
875 ₴
- Готово к отправке
- Код: DM-32176-01
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жилет для навчання плаванню, розмір S/M Bestway 32176-01
Ігри у воді — один із найкращих способів для дітей пережити спеку та активно провести час на свіжому повітрі.
Перший контакт із водою буває складним, тому у навчанні плаванню дитині допоможе жилет від бренду Bestway.

Основні характеристики:
- гарна графіка
- приємний на дотик матеріал
- регульовані застібки та ремінь
- перевірена плавучість
- захист від УФ-випромінювання UPF 50+

Характеристики:
- Вага: 0,17 кг
- Ширина грудної клітки: 51 см
- Рекомендований вік: від 1 до 3 років
- Максимальне навантаження: 30 кг
- захист від УФ-випромінювання: UPF 50+
.jpg)
Попередження та інформація щодо безпеки:
- виріб, призначений для навчання плаванню, не є іграшкою;
- виріб, призначений для навчання плаванню, не є рятувальним спорядженням, не захищає від утоплення;
- використовувати у воді на глибині, на якій дитина відчуває дно під ногами, та під безпосереднім наглядом дорослої особи;
- правильне надування та використання обладнання є необхідним для забезпечення безпеки, не надувайте надмірно;
- звертайте увагу, чи щільно закритий запобіжний клапан та чи не розірвані шви;
- не кусайте та не жуйте вироби, оскільки відкушені шматочки можуть становити небезпеку задушення;
- вага 11–18 кг, вік від 1 до 3 років;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Жилет |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,17 кг |
| Возрастная группа | 1 + |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 30 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина, см | 51 см |
Информация для заказа
- Цена: 875 ₴





