
Пліт надувний з ручками INTEX 57576 Скат, 185 x 145 см Q-STORE -shopping-without-problems-
991 ₴
- Готово к отправке
- Код: DM-57576
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пліт надувний з ручками INTEX 57576 Скат, 185 x 145 см
Для любителів водних пригод! Надувний скат — це, безсумнівно, збагачення для літніх пустощів біля води або у вашому басейні! Реалістичний принт здатний заморозити кров у ваших жилах!

- Зручний — форма була контурною, щоб зробити сидіння на надувному максимально комфортним
- Практичний і безпечний — завдяки цілим 2 міцним ручкам на спині ската, кожен зможе безпечно насолоджуватися розвагами.
- Міцний — виготовлений з міцного матеріалу, стійкий до простих пошкоджень


Технічні характеристики:
- Матеріал: вініл
- Товщина матеріалу: 0,25 мм
- Максимальне навантаження:40 кг
- Рекомендований вік: від 3 років
- Розміри 185 x 145 см
- Повітряних камер 2
- Вага 1,2 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Материал | ПВХ |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,2 кг |
| Довжина, см | 188 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | пліт надувний |
| Ширина, см | 145 см |
Информация для заказа
- Цена: 991 ₴






