
Коло надувне зі спинкою Intex 58825 River Run синьо-сіре, 135 x 45 см Q-STORE -shopping-without-problems-
1 266 ₴
- Готово к отправке
- Код: INT-58825
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Коло надувне зі спинкою Intex 58825 135 x 45 см
Подаруйте собі максимальну релаксацію! INTEX представляє новітнє плавальне колесо для тих, хто цінує веселощі та релакс Комфортно — тепер ви можете безтурботно проводити час у воді з улюбленим напоєм поруч — крісло має вбудований тримач для напоїв.
(2).jpg)
Міцно — виготовлене з міцного ПВХ-матеріалу, стійкого до дрібних пошкоджень Практично — завдяки міцним ручкам плавати в колесі буде ще легше і комфортніше! Сидіння також оснащене мотузкою, щоб ви могли легко його переміщати Стійке — виготовлене з двома повітряними камерами.
(1).jpg)
Інформація:
- Діаметр 135 x Висота 45 см
- Вага 2,4 кг
- Вік дитини підходить і для дорослих, діти від 5 років
- Гарантія не передбачена
- Дно сітчасте
- Максимальне навантаження до 120 кг
- Матеріал високоякісний вініл
- Насос ручний, ножний, електричний
- Виробник Intex
- Серія River run
- Країна виробник Китай
- Тип надувне коло для плавання
- Товщина матеріалу 0,45 мм
- Упаковка картонна коробка
- Колір синій
(8).jpg)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2,45 кг |
| Висота, см | 45 см |
| Довжина, см | 135 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Насос | ручной, ножной, электрический |
| Состояние | Новое |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Насос |
| Цвет | синьо-сірий |
| Ширина, см | 135 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 266 ₴
