
Каяк надувний Bestway Hydro-Force Rapid X1 290 x 91 см, синьо-червоний Q-STORE -shopping-without-problems-
5 870 ₴
- Готово к отправке
- Код: 65176
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Каяк надувний Hydro-Force Rapid X1 Bestway 65176 - ідеальна модель для всіх шанувальників активного відпочинку на воді. Удосконалений матеріал Inflata-Shield Pro™ забезпечує чудову стійкість до проколів та жорсткість, обмежує розтягнення та забезпечує максимальну стабільність. У комплекті — ручний насос Air Hammer™ та 2 стабілізаційні плавники.
Основні характеристики:
- міцна конструкція з ПВХ
- 3 повітряні камери
- тверда та жорстка надувна підлога
- зручний кокпіт з надувним сидінням
- страхувальний трос навколо каяка
- 2 місця для зберігання (спереду та ззаду)
- захищені повітряні клапани
- насос у комплекті
- алюмінієве весло у комплекті
- латка для ремонту у комплекті
(27).jpg)
Комплектація:
- Каяк
- Весла: алюмінієві, 230 см
- Ручна помпа
- 2 ласти
- Транспортна сумка
- Латка для ремонту
.jpg)
Технічні дані:
- Розміри: 290 x 91 см
- Вага: 9,8 кг
- Матеріал: ПВХ
- Кількість осіб: 1
- Максимальне навантаження: 120 кг
.jpg)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина, см | 290 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | каяк |
| Цвет | синьо-червоний |
| Ширина, см | 91 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 870 ₴









