
Пліт надувний пляжний INTEX 58727 Серце, 155 x 135 см Q-STORE -shopping-without-problems-
972 ₴
- Готово к отправке
- Код: DM-58727
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пліт надувний пляжний INTEX 58727 Серце, 155 x 135 см — ідеальний спосіб відпочити та отримати задоволення на воді. Завдяки своїм компактним розмірам і легкій вазі, його зручно брати з собою в подорожі на природу, дачу або на море.


Виготовлений з міцного вінілу товщиною 0.28 мм, цей матрац забезпечує надійність і довговічність. Максимальне навантаження на матрац становить 100 кг.

Клапани для швидкого і легкого надування/спуску повітря
Розмір: 155 x 135 x 25 см

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Материал | ПВХ |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,8 кг |
| Висота, см | 25 см |
| Довжина, см | 155 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | пліт надувний |
| Ширина, см | 135 см |
Информация для заказа
- Цена: 972 ₴





