
Футбольні ворота надувні INTEX 58507, 140 x 89 x 81 см - сині Q-STORE -shopping-without-problems-
1 105 ₴
- Готово к отправке
- Код: 58507
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Купуючи на цьому аукціоні, ви купуєте оригінальний продукт від офіційного дилера INTEX.
Надувні ворота з м'ячем розважатимуть вас годинами. Ворота можна використовувати як у воді, так і на траві.
Надувні ворота подарують вашим дітям багато веселощів.

Основні характеристики:
- надувні ворота
- надувний м'яч в комплекті
- захисна сітка
- Підходить для всіх басейнів
- можна використовувати в саду
- ремонтна латка включена
Технічні дані:
- Розміри 140 x 89 x 81 см
- Матеріал ПВХ
- Товщина 0,25 мм ПВХ
- Вага 1,95 кг
- Рекомендований вік від 6 років
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2 кг |
| Висота, см | 81 см |
| Довжина, см | 140 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Назначение | для вулиці |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | футбольні ворота |
| Ширина, см | 89 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 105 ₴
