
Намет туристичний COOL DOME 2 Bestway 68084 Q-STORE -shopping-without-problems-
1 954 ₴
- Готово к отправке
- Код: DM-68084
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Bestway 68084 Cool Dome 2 — одношарова туристичний намет, яка виконана з водонепроникного, платного матеріалу.
Всередині намету є кишеня для зберігання особистих речей.
Тип зборки — механічний. Це означає, що вам необхідно буде вручну встановити намет, дуги, а також закріпити намет кілочками.
Bestway 68084 Cool Dome 2 розрахована на двох осіб.
Характеристики:
- Внутрішня кишеня для зберігання особистих речей;
- Одношарова (не має тенту, зовнішнього шару):
- Простота конструкції і установки;
- Мінімальне місце для установки;
- Матеріал: тканина: 190T поліестер з покриттям PU300mm:
- Водонепроникність: 300 мм водяного стовпа
- Тип збирання: механічна (установка намету, тенту, дуг і кілочків);
- Кількість місць: 2-х місцева;
- Розмір: 205 х 145 х 100 см;
- Розмір (спального місця): 205 х 145 см;
- Вага: 1.5 кг.
- Намет.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Количество спальных мест | 2 |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,5 кг |
| Висота, см | 100 см |
| Довжина, см | 205 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Полиэстер |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Палатка |
| Ширина, см | 145 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 954 ₴




