
Байдарка Bestway 65115 Hydro-Force Cove Champion X1 Q-STORE -shopping-without-problems-
5 411 ₴
- Готово к отправке
- Код: DM-65115N
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Одномісний надувний човен-байдарка Cove Champion, 275 x 81 см, 65115 Bestway призначений для активного відпочинку на річках та інших водоймах.
Для зручності перевезення невеликих вантажів на носі та ззаду човна передбачена сітка.
Так само човен з боків забезпечений страхувальним тросом.
Човен укомплектований надувним сидінням зі спинкою та надувним днищем.
Знизу є кіль для прямолінійного руху по воді.
Додатково човен укомплектований парою алюмінієвих весел, які з'єднуються пластмасовими муфтами; ручним насосом та сумкою для перенесення та зберігання у здутому стані.

Характеристики:
- Довжина 275 см
- Ширина 81 см
- Інформація Довжина 275 x Ширина 81 см
- Вага 9,42 кг
- Дно надувне
- Максимальне навантаження 100 кг
- Матеріал Super Tough (високотехнологічний полівінілхлорид)
- Виробник Bestway
- Розмір упаковки 40x20x76 см
- Серія Cove Champion
- Країна виробник Китай
- Упаковка Картонна коробка
- Колір блакитний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина, см | 275 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | байдарка |
| Цвет | Голубой |
| Ширина, см | 81 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 411 ₴









