
Самокат дитячий триколісний Nukido Filippo золотистий Q-STORE -shopping-without-problems-
2 538 ₴
- Готово к отправке
- Код: 765800
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
(15).jpg)
Дитячий самокат із сидінням Nukido
Основні характеристики:
- широка, протиковзна платформа,
- регульована висота керма,
- сучасна та безпечна конструкція,
- знімне сидіння з регулюванням висоти
- великі колеса, розташовані широко для кращої стійкості
- кольорове світлодіодне підсвічування коліс,
- максимальне навантаження до 50 кг,
- відповідає суворим європейським стандартам безпеки,
Самокат має вбудований динамо-генератор — завдяки цьому колеса світяться під час їзди!
(35).jpg)
Балансир-самокат!
Керування здійснюється виключно за допомогою балансування тілом, без поворотів керма. Достатньо злегка нахилитися в потрібну сторону і все! Дитина швидко освоює цю техніку їзди, а заодно тренує відчуття рівноваги. Самокат, повертаючи, стабільно тримається у вертикальному положенні завдяки трьом колесам.
(26).jpg)

Легкий, як пір'їнка!
- Безпечна розвага без ризику пошкодити самокат.
- Самокат прослужить роками завдяки можливості регулювання відповідно до зросту.
- Самокат підходить для ігор усім дітям.

Широка, безпечна платформа
- Ширина, що забезпечує комфортну їзду.
- Неслизька поверхня.
- Виготовлена з безпечного та міцного пластику.
(16).jpg)
Ножне гальмо — це більше безпеки!
- Регульоване кермо
- 3 ступінчасте регулювання висоти сидіння та керма,
- регульоване знімне сидіння,
- ножне гальмо.

Технічні характеристики:
- колір: золотий,
- матеріал керма: алюміній,
- максимальна вага користувача: 50 кг
(4).jpg)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nukido |
| Количество колес | 3 |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 65 см |
| Довжина, см | 58 см |
| Конструкция | нескладана |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 50 кг |
| Материал | Алюминий |
| Материал колес | Резина |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Обычный |
| Ширина, см | 25 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 538 ₴









