
Бічна полиця Mzavod для мангалу Кратос світле дерево Q-STORE -shopping-without-problems-
1 125 ₴
900 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1057010100809
Вітаємо вас у світі зручності та функціональності. Наша Полиця-стіл для мангалів Кратос виготовлена з сертифікованої сталі, що гарантує її високу якість та практичність.
Полиця-стіл виготовлена з металу та дерев'яних дощечок із твердих порід дерева світлого кольору.
Створена спеціально для мангалів з витяжкою, ця полиця-стіл - незамінний аксесуар необхідний кожному грилеру. Вона поєднує функції полиці та столу, надаючи зручне місце для розміщення продуктів, посуду або інвентарю, що використовується при приготуванні шашликів або гриля.
Наша полиця-стіл має елегантний дизайн і просту конструкцію, що робить її легкою в установці та ідеально підходить для використання на відкритих просторах, наприклад, сімейні збори у дворі.
Ми дбаємо про вашу безпеку, тому весь наш продукт має серійне виробництво з дотриманням усіх стандартів та норм безпеки. Ви можете бути впевнені, що наша полиця-стіл буде надійно служити вам протягом довгих років, перевершуючи ваші очікування.
Розміри:
32,3х33х10 см
Вага:
2,02 кг
Покриття: порошкова фарба чорного кольору
Мангал Завод - Якісно та Прозоро









| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.02 г |
| Длина | 323 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 100 мм |
| Конструкция | Цельная |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип столика/полки | Светлое дерево |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 330 см |
- Цена: 900 ₴






