Мангал Mzavod Кратос на 22 шампура 5мм з витяжкою - стиль, потужність та комфорт для великої компанії
Мангал Mzavod Кратос - це втілення надійності та стилю в одному виробі. Він створений для тих, хто вибирає якість, довговічність та естетику у найдрібніших деталях. для сімейних свят чи комерційного використання.
Функціональність, конструкція та матеріали
- Мангал розбірний - візок відкручуються від жаровні з витяжкою.
- Каркас виготовлений із труби 40х40 мм та посилений трубами 20х20 мм.
- Жаровня виготовлена з високоякісної сталі завтовшки 5 мм і пофарбована термостійкою фарбою, яка витримує температуру до 800°C.
- Жаровня розрахована на 22 шампури - це оптимальний формат для приготування страв для великої кількості гостей.
- Застосування зварених посилень зі сталевого квадрата 10х10 мм суттєво підвищує жорсткість та здатність жаровні протистояти температурним деформаціям при нагріванні, а також можуть бути функціонально використані для встановлення решіток-гриль.
- У жаровні встановлено перегородку, яка дозволяє заощаджувати витрати пального за рахунок використання для приготування лише однієї половини мангалу.
- Вбудована витяжка жорстко закріплена до жаровні та сприяє комфортному приготуванню навіть при інтенсивному використанні.
- У надбудові над жаровнею є кріплення (3 положення) для встановлення переставної рамки для підігріву готових страв (входить до комплектації).
- Візок обладнаний 4 поворотними колесами (2 з гальмом) для зручного та швидкого переміщення мангалу.
Опціонально мангал може бути обладнаний
- Решіткою-гриль, яку можна встановити в жаровню - для смаження м'яса, овочів або риби (можна встановити 2 таких решітки).
- Знімною полицею, яка дозволяє розмістити приправи, посуд або готові страви (можна встановити 4 таких полиці).
- Полицею-дрівницею для зберігання дров та необхідних аксесуарів.
- Димарем - труба 1м діаметром 300 мм та грибок.
Інтер'єрне та практичне застосування
Мангал Кратос з витяжкою чудово виглядає у альтанці, на терасі або в зоні барбекю. Його індустріальний дизайн доповнює стиль Loft, Modern чи Rustic.
Виберіть мангал Кратос від Mzavod - і дозвольте собі більше, ніж просто приготування: створюйте атмосферу свята, тепла та стилю!
Комплектація: мангал з витяжкою - 1шт., візок - 1шт., переставна рамка - 1шт., перегородка - 1шт., поворотне колесо - 2 шт., поворотне колесо з гальмом - 2 шт., комплект кріплення - 1 к-т.
Технічні характеристики
Габарити без полиць (ДхШхВ): 1505х700х1870 мм
Розмір жаровні (ДхШхВ): 1500х500х200 мм
Матеріал жаровні: Сталь 5 мм
Каркас: Труба 40х40 мм, ребра жорсткості - 20х20 мм
Покриття жаровні: термостійка фарба до 800°C
Покриття каркасу: порошкова фарба
Вага: 133,5 кг
Мангал Завод - Якісно та Прозоро




| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вместимость шампуров | 21-25 (шт) |
| Конструкция | Цельная |
| Материал корпуса | Сталь |
| Покрытие корпуса | Жаростойкая эмаль |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Толщина корпуса | 5 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 133.5 кг |
| Высота | 1870 мм |
| Длина | 1505 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Высота рабочей поверхности | 200 мм |
| Длина рабочей поверхности | 1500 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 500 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Комплектация колесиками | 4 шт |
| Цвет | Черный |
- Цена: 37 463 ₴









