.jpg)
Надувний матрац із вбудованим насосом
• Двоспальний матрац розмірами: 203 х 152 х 46 см
Основні характеристики:
• зручний та довговічний,
• Стабільний, завдяки технології І-beam,
• З вбудованим насосом.
Що входить до комплекту?
• Двоспальний матрац Bestway розмірами: 203 х 152 х 46 см,
• Вбудований електричний насос,
• Спеціальна сумка,
• Латка для ремонту.
.jpg)
Матрац для всієї родини
• Зручний розмір
Розміри матраца дозволяють комфортно користуватися ним щонайменше двом дорослим. Також буде багато місця для малюків.
Чому матраци Bestway такі зручні та довговічні?
Технологія TRITECH
• Міцний тришаровий матеріал|
Завдяки використанню міцного, потрійного матеріалу, ви можете бути впевнені, що матрац прослужить роками, не втрачаючи своєї еластичності та довговічності.
.jpg)
Технологія I-beam - технологія комфорту
• Внутрішній каркас для комфорту
Внутрішній каркас відповідає за стійкість матраца. У матрацах Bestway використовується передова технологія І-beam, заснована на зʼєднанні нижньої та верхньої поверхонь матраца
горизонтальними планками.
.jpg)
.jpg)
Вбудований електричний насос
• Вбудований у матрац насос — матрац готовий до сну за мить!
• Кожен матрац із вбудованим електричним насосом також можна накачати за допомогою звичайного насоса.
Технічні дані:
• Розміри: 203 х 152 х 46 см
• Матеріал: ПВХ, велюр
• Призначення: для двох осіб
• Час накачування: 4 хвилини
• Живлення насоса: 220 - 240 В
.jpg)
.jpg)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Материал | ПВХ |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 9,2 кг |
| Довжина, см | 203 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Надувные |
| Ширина, см | 152 см |
- Цена: 3 556 ₴








