Складаний мат для гімнастики MASTER з трьох частин 180 x 90 x 5 см (MAS4A495) з дуже приємною поверхнею характеризується, перш за все, своєю довговічністю.
Master - чеський виробник спортивного спорядження відмінної якості. Мат наповнений піною EPE, яка є дуже комфортною, але також має відмінні ізоляційні властивості, які під час тренувань знімають тиск і шок, викликані інтенсивними вправами. Він може легко запобігти появі синців або пошкодженню підлоги. Безсумнівною перевагою цієї моделі є її компактність. Килимок можна скласти до 1/3 від початкових розмірів. Для зручності використання килимок має зручні ручки.

Параметри:
- Розмір: 180 х 90 х 5 см
- Матеріал: ПВХ/EPE
- Щільність наповнення мату 18 кг/м³
- Мат складається на 3 частини
- Колір: зелений
- Розміри мату в складеному вигляді: 90 х 60 х 16 см
- Вага приблизно 3 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3 кг |
| Довжина, см | 180 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Покрытие | ПВХ |
| Розміри у складеному вигляді | 90 x 60 x 16 см |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | складані |
| Товщина, см | 5 см |
| Ширина, см | 90 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 124 ₴






