
Коло надувне для плавання Intex 58221 Лама, 86 x 58 см Q-STORE -shopping-without-problems-
311 ₴
- Готово к отправке
- Код: DM-58221-07
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Коло надувне для плавання Intex 58221 Лама
Барвисте надувне коло підійде дітям від 3 до 6 років. Модель виготовлена з міцного вінілу з товщиною стінок 0,25 мм. Гладкі шви гарантують зручність та комфорт для вашої дитини.
Виріб виконаний у вигляді одного з представників тваринного царства. Це надувне коло не тільки убезпечить карапуза у воді, а й стане для нього цікавою іграшкою.

Характеристики:
- Вікова група: від 3 до 6 років
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0,25 мм
- Максимальне навантаження: 50 кг
- Кількість камер: 2
- Розмір: 86x58 см
Комплектація:
- Клапан: силіконовий клапан
- Насос для накачування: ні
Упаковка: коробка
Вага упаковки: 0.3 кг

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,3 кг |
| Висота, см | 58 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | коло надувне |
| Ширина, см | 86 см |
Информация для заказа
- Цена: 311 ₴

